GKS Wodniak Piotrawin- Łaziska - strona nieoficjalna

Nerwowa końcówka i zwycięstwo na bardzo ciężkim terenie !!!

• autor: blito00, 2015-08-23 12:40

Amator Rososz Leopoldów-  GKS Wodniak Piotrawin  0-1 (0-1)

Bramka: Daniel Skrzypek

Skład: A. Kłak-  K. Książek, A. Jaszczyński, M. Lipa, N. Kołodziejczyk K. Kołodziejczyk, P. Turski, A. Majdański, D. Skrzypek (M. Lasota), H. Nowak (K. Jaruzel)

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy mecz w Rososzy, bo już w 3 minucie Daniel Skrzypek strzałem w długi róg pokonał bramkarza gospodarzy. Szybko strzelona bramka pozwoliła nam na kontrolowanie meczu. Nasza drużyna na niewiele pozwalała Amatorowi i często stwarzała sobie  sytuacje na podwyższenie wyniku. Nerwowo zrobiło się w 80 minucie, po niewykorzystaniu przez nasz zespół 200 % sytuacji, która chwilę później się zemściła. Jeden z zawodników gospodarzy zdecydował się na strzał zza pola karnego, piłka po jego strzale trafiła Adama Jaszczyńskiego w rękę. Sędzia bez wahania podyktował rzut karny, a naszemu zawodnikowi pokazał czerwony kartonik. Na nasze szczęście w bramce dzisiejszego dnia szalał Spentany, o ile rzut karny obronił bez problemów to dobitkę odbił tylko w sobie znany sposób. Gospodarze, grając w przewadze, rzucili się do ataku, jednak nie byli w stanie pokonać w dniu dzisiejszym naszego bramkarza. Nasz zespół w końcówce mógł podwyższyć wynik spotkania, po kontrach dochodziliśmy do 100 % sytuacji,  jednak zabrakło zimnej krwi przy wykończeniu. Bardzo cieszą nas pierwsze 3 punkty w tym sezonie, zwłaszcza zdobyte na tak ciężkim terenie.

nowa-galeria-6219048.jpg nowa-galeria-6219050.jpg nowa-galeria-6219051.jpg

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

drzewce
Ładowanie...