Bezdyskusyja porażka

• autor: blito00, 2013-11-04 15:45

Wisła II Puławy - GKS Wodniak Piotrawin 11-0 (2-0)

Wodniak: A. Kłak - C. Czapla (N. Kołodziejczyk), R. Rybak, J. Gazda (P. Sochaj), K. Osuch - D. Skrzypczyński,  , M. Lipa (A. Majdański), K. Śpiewak, J. Mróz (K. Kołodziejczyk), J. Wielgos - K. Jaruzel

Mimo tak wysokiego wyniku nie mamy się czego wstydzić. Po pierwszej połowie, gdy nasza drużyna miała jeszcze siły na przesuwanie i przeszkadzanie zawodnikom z Puław na tablicy widniał wynik 2-0. Po przerwie zostaliśmy rozstrzelani tracąc 9 bramek. To dobra lekcja dla naszego zespołu, pokazała nam jak wyglądamy na tle zawodników na co dzień trenujących i grających w zespole II ligowym. Z zespole Wisły, w tym meczu wystąpili tacy zawodnicy jak: Piotr Lipka, Christopher Edwards, Bartłomiej Siwak, Arkadiusz Maksymiuk, Dawid Pożak, Paweł Zabielski, Piotr Nowosielski czy Szymon Martuś, których zobaczymy jeszcze nie raz na II ligowym froncie. Dla naszych zawodników to przygoda i zabawa dla zawodników z Puław to zawód, który wykonują, więc nie ma się co dziwić.

Za tydzień ostatni mecz, po którym możemy zakończyć rundę jesienną na pozycji wicelidera, więc mamy o co grać i co udowodnić!