GKS Wodniak Piotrawin- Łaziska - strona nieoficjalna

Planowane zwycięstwo

• autor: blito00, 2013-09-15 20:09

Poraj Kraczewice- GKS Wodniak Piotrawin 1-6 (1-3)

Bramki: Tomasz Czuba, Karol Jaruzel x4, Jarosław Wielgos

Skład: A. Kłak- C. Czapla (R. Rybak), J. Gazda (k), N. Kołodziejczyk, K. Osuch-  A. Majdański, M. Lipa (P. Sochaj), K. Śpiewak, T. Czuba , J. Wielgos  (P. Wielgos),- K. Jaruzel

nowa-galeria-4906596.jpg nowa-galeria-4906602.jpg nowa-galeria-4906608.jpg

Zawsze ciężko grało nam się w Kraczewicach. W niedzielne popołudnie do Kraczewic wybraliśmy się bez naszego trenera, kontuzjowanego Jakuba Mroza oraz Darka Skrzypczyńskiego. Specjalnie na mecz z Warszawy dotarł Konrad Osuch, a z Rzeszowa na II połowę przyjechał Rafał Rybak. Pierwszy mecz w tym sezonie zagrał Krzysiek Śpiewak- miejmy nadzieję, że dłużej zostanie z nami i pomoże w dalszej walce.

Początek meczu pokazał, że drużyna z Kraczewic więcej biega niż myśli i już w pierwszych minutach zaskoczyli naszą defensywę. Zawodnik Kraczewic z około 25 metrów uderzył na bramkę, a piłka wpadła za kołnierz, źle ustawionego Spentanego. Nasza drużyna szybko jednak odrobiła stratę, ładnym strzałem popisał się Tomasz Czuba, który z ostrego kąta pokonał „bramkarza” gospodarzy. Po kilku minutach Tomek mógł strzelić swoją drugą bramkę jednak, po zagraniu Jarka Wielgosa trafił w słupek. W pierwszej połowie nasz zespół grał słabo i to wystarczyło na jeszcze słabszy Poraj. Do przerwy strzeliliśmy jeszcze 2 bramki, najpierw po podaniu Albina Majdańskiego do pustej bramki trafił Karol Jaruzel, a następnie po indywidualnej akcji również do pustej bramki strzelił Jarek Wielgos.

W drugiej połowie nasza gra uległa poprawie, wymienialiśmy więcej podań i nie dopuściliśmy piłkarzy z Kraczewic pod własną bramkę. Trzy bramki strzelił Karol Jaruzel, wszystkie wyglądały podobnie, po prostopadłych podaniach nie dawał szans w sytuacji sam na sam bramkarzowi gospodarzy. Ładnymi asystami popisywał się Mariusz Lipa, który znalazł uznanie w oczach, obecnego kibica, a kiedyś króla środka pola Wojtka Saka.

3 punkty cieszą - gra nie do końca. Miejmy nadzieję, że za tydzień powalczymy na ciężkim terenie w Janowcu. Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

autor: ~serokomla 2013-09-16 12:19:33

avatar w niedzielę dopadniemy was i przeskoczymy w tabeli!

autor: ~wks 2013-09-16 21:43:22

avatar Czy wy na pewno gracie w piłkę? widzę ze 4 rugbistów!

autor: ~Rugbista 2013-09-17 08:21:43

avatar Good luck Janowiec

autor: ~ mimi 2013-09-17 08:38:15

avatar serokomla nie nadajecie sie do gry

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

drzewce
Ładowanie...