GKS Wodniak Piotrawin- Łaziska - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 15
ogółem: 178 720

statystyki szczegółowe

Kadra

Kadra - statystyki dla spotkań ligowych

Kliknij na nazwisko gracza, by uzyskać szczegółowe informacje.
Aby posortować tabelę wg wybranego kryterium - kliknij w tytuł kolumny.
Lp. Imię i nazwisko Pozycja Me. Br. As. Z.M. ??ta kartka czerwona kartka Łącznie
czas gry
Czas gry
/mecz
1. Andrzej Klak bramkarz 9 0 0 0 0 0 810 90
2. Bartosz Myszak bramkarz 0 0 0 0 0 0 0 0
3. Rafał Rybak obrońca 6 0 0 0 1 0 390 65
4. Konrad Osuch obrońca 7 1 0 0 0 0 560 80
5. Norbert Kołodziejczyk obrońca 9 2 0 0 1 0 810 90
6. Cezary Czapla obrońca 0 0 0 0 0 0 0 0
7. Kamil Książek obrońca 8 0 1 0 0 0 510 64
8. Adam Jaszczyński obrońca 8 0 1 0 1 1 710 89
9. Mariusz Lipa obrońca/pomocnik 5 0 1 0 0 0 415 83
10. Karol Kołodziejczyk obrońca/pomocnik 3 0 0 0 0 0 265 89
11. Jakub Mróz pomocnik 5 2 0 0 0 0 315 63
12. Albin Majdański pomocnik 8 1 3 0 0 0 640 80
13. Krzysztof Śpiewak pomocnik 4 0 0 0 0 0 120 30
14. Kamil Ciostek pomocnik 5 0 0 0 0 0 55 11
15. Daniel Skrzypek pomocnik 9 1 0 0 1 0 613 69
16. Grzegorz Gazda pomocnik 0 0 0 0 0 0 0 0
17. Patryk Turski pomocnik 9 4 0 0 3 0 780 87
18. Michał Lasota pomocnik 3 0 1 0 0 0 27 9
19. Karol Kalisz pomocnik 1 0 0 0 0 0 5 5
20. Jarosław Wielgos pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
21. Andrzej Wielgos pomocnik/napastnik 0 0 0 0 0 0 0 0
22. Jarosław Gazda napastnik 6 3 1 0 1 0 430 72
23. Karol Jaruzel napastnik 8 1 0 0 0 0 495 62
24. Grzegorz Turski napastnik 7 8 3 0 3 0 630 90
25. Hubert Nowak napastnik 9 2 0 0 0 0 320 36

Najnowsza galeria

drzewce
Ładowanie...

Reklama

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 10
Amator Leopoldów - Rososz - Cisy Nałęczów
Bobry Karczmiska - Garbarnia Kurów
Wilki Wilków - KS Góra Puławska
KS Drzewce - Hetman Gołąb
Żyrzyniak Żyrzyn - GKS Wodniak Piotrawin
Wawel Wąwolnica - Mazowsze Stężyca
Orlęta 1925 Dęblin - Serokomla Janowiec

Wyniki

Ostatnia kolejka 9
Orlęta 1925 Dęblin 2:1 Amator Leopoldów - Rososz
Serokomla Janowiec 0:4 Wawel Wąwolnica
Mazowsze Stężyca 2:0 Żyrzyniak Żyrzyn
GKS Wodniak Piotrawin 5:1 KS Drzewce
Hetman Gołąb 6:1 Wilki Wilków
KS Góra Puławska 1:0 Bobry Karczmiska
Garbarnia Kurów 1:0 Cisy Nałęczów